Hakkımızda

Firmamız; Bitki üretim ve muhafaza ürünleri imalatını, tüketicinin ihtiyacı doğrultusunda her ebatlarda eksiksiz yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimizle bitki üreticisinin ihtiyacı olabilecek her türlü mamülü; Üretim Saksıları, PE Fidan Yetiştirme Torbaları, Naylon Branda, Sera Naylonu vb. mamülleri üretmektedir. Bizim için önemli olan bitki üreticisinin ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmektir. En büyük referansımız çalıştığımız kurumların bize karşı olan memnuniyetleri ve güvenleridir.

Firmamız; bitki muhafaza ve üretim amaçlı mamüllerin imalatını yapmaktadır. Yaptığımız üretimlerin esas amacı bitkilerin istenilen formlarda ve kalitede yetiştirilebilmeleridir.

Vizyonumuz

Güney Polimer olarak; kalite standartları, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı sağlarken sağlam bir altyapı ile hizmet vermeyi hedefledik.

Taahhüt edilen her işte, kalite standartları ve sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren, en başarılı çalışma sistemi ile en güçlü firma olmak, yılların tecrübesi ve piyasanın iyi niyeti ile en üst seviyeye ulaşmak.

Hedefimiz hızlı büyümemizi farklı coğrafyalara yaymak.

Görevimiz

Misyonumuz müşteri memnuniyeti ile her işi zamanında yapmak üzerine kuruludur. Ekibimiz, güvenilir çalışma ve hizmet felsefesi ile değişime ayak uydurmak, pazarda kalıcı olmak, pazarda sürekli büyümek anlayışına sahiptir.

Müşterilerimize ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunmak, optimum maliyetlerle maksimum değere sahip projeleri hayata geçirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu artırmak, sektördeki iş güvenliği ve çevre koruma anlayışını geliştirerek toplumun ilerlemesine katkıda bulunmak.

Yönetim Politikamız

Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülükleri taahhüt etmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Çeşit ürünlerimizi şu şekilde belirtebiliriz;

  • Üretim Saksıları
  • PE Fidan Yetiştirme Torbaları (Plastik)


Körüklü Fidan Yetiştirme Torbaları

  • Yanları körüklü Fidan Yetiştirme Torbaları.
  • Alttan körüklü Fidan Yetiştirme Torbaları.


Körüksüz Fidan Yetiştirme Torbası

  • Naylon Branda
  • Sera Naylonu
  • Zemin Örtüleri
  • Gölgeleme Örtüleri

Müşteri Hizmetleri 0262 646 10 15
Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin